Lineol figurer med Tipp & Co lastbil
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LINEOL FIGURER OCH TIPP & CO MILITÄRLASTBIL, 1930-40-tal, 23 st figurer, i olika göromål. Femaxlig terrängbil i grönlackerad plåt, med 9 soldater, urverksdriven, 3 delat luftartelleri som släp, bilens längd ca 22 cm,
Diverse skador, bilen saknar delar, defekt urverk,
918083
2021-05-22