Klubbat för:
2 800 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
HÖRNSKÅP, 1700-tal, 2 dlr, senbarock, bemålat samt bronserat, invändigt med hyllplan, 197, 114x72 cm
Zustandsbeschreibung
Saknar nyckel, slitage, senare bemålning
918097
2021-05-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner