Klubbat för:
550 SEK
1 500 SEK
TRÄDGÅRDSSTOLAR, ett par, tidigt 1900-tal, underrede i metall, träribbor i sits och rygg, ihopfällbara, sitthöjd 46 cm, höjd 85 cm.
Ålders- och väderslitage, färgbortfall, förekomst av rost.
918100
2021-05-20