Trädgårdsstolar, ett par

Trädgårdsstolar, ett par
Trädgårdsstolar, ett par
Trädgårdsstolar, ett par
Trädgårdsstolar, ett par
Trädgårdsstolar, ett par
Trädgårdsstolar, ett par
Trädgårdsstolar, ett par
Trädgårdsstolar, ett par
Trädgårdsstolar, ett par
Trädgårdsstolar, ett par

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

TRÄDGÅRDSSTOLAR, ett par, tidigt 1900-tal, underrede i metall, träribbor i sits och rygg, ihopfällbara, sitthöjd 46 cm, höjd 85 cm.

Ålders- och väderslitage, färgbortfall, förekomst av rost.

918100

2021-05-20