Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KERSTIN TILLBERG, 4 dlr, samtida, glaserad keramik, största H ca 11 cm, största Diam ca 17 cm
Skador: Naggar förekommer
918103
2021-05-24
Gör en kostnadsfri värdering här