Glaserad keramik kerstin Tillberg

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KERSTIN TILLBERG, 4 dlr, samtida, glaserad keramik, största H ca 11 cm, största Diam ca 17 cm

Skador: Naggar förekommer

918103

2021-05-24