Klubbat för:
3 000 SEK
1 000 SEK
SERVISDELAR, 24 delar, Meissen, Lökmönstret, andrasortering, bestående av 8 koppar med fat, 8 assietter, samt 8 assietter och 8 mindre fat
Slitage, nagg på en kopp, nagg förekommer
918105
2021-05-20