Servisdelar Meissen

Servisdelar Meissen
Servisdelar Meissen
Servisdelar Meissen
Servisdelar Meissen
Servisdelar Meissen
Servisdelar Meissen
Servisdelar Meissen
Servisdelar Meissen
Servisdelar Meissen
Servisdelar Meissen

Klubbat för:

3 000 SEK

1 000 SEK

SERVISDELAR, 24 delar, Meissen, Lökmönstret, andrasortering, bestående av 8 koppar med fat, 8 assietter, samt 8 assietter och 8 mindre fat

Slitage, nagg på en kopp, nagg förekommer

918105

2021-05-20