Sven Jonsson Komposition

Sven Jonsson Komposition
Sven Jonsson Komposition
Sven Jonsson Komposition
Sven Jonsson Komposition

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

SVEN JONSSON (1902-1981), färglitografi, komposition, signerad Sven Jonsson, och numrerad 61/330, bildmått 33x41 cm. Kvitto från Galerie Börjesson, Malmö,1975 medföljer.

918113

2021-05-20