Klubbat för:
450 SEK
1 500 SEK
SVEN JONSSON (1902-1981), färglitografi, komposition, signerad Sven Jonsson, och numrerad 61/330, bildmått 33x41 cm. Kvitto från Galerie Börjesson, Malmö,1975 medföljer.
918113
2021-05-20