Oscar Reuterswärd "Omöjlig figur"

Oscar Reuterswärd
Oscar Reuterswärd
Oscar Reuterswärd
Oscar Reuterswärd

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002), "Omöjlig figur" färglitografi, signerad Oscar Reuterswärd, numrerad 83/190, bildmått 57x42 cm.

918116

2021-05-20