Skåp i gotisk stil
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SKÅP, gotisk stil, 1900-talets slut, träskuren samt delvis skulpterad dekor med stiliserade figurer, spetsbågar och fyrpass, beslag i patinerad metall, höjd ca 124, 43x26 cm
bruksslitage
918121
2021-05-26