Skåp i gotisk stil

Skåp i gotisk stil
Skåp i gotisk stil
Skåp i gotisk stil
Skåp i gotisk stil
Skåp i gotisk stil
Skåp i gotisk stil
Skåp i gotisk stil
Skåp i gotisk stil
Skåp i gotisk stil
Skåp i gotisk stil
Skåp i gotisk stil
Skåp i gotisk stil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKÅP, gotisk stil, 1900-talets slut, träskuren samt delvis skulpterad dekor med stiliserade figurer, spetsbågar och fyrpass, beslag i patinerad metall, höjd ca 124, 43x26 cm

bruksslitage

918121

2021-05-26