Bengt Andersson Råssbyn oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BENGT ANDERSSON RÅSSBYN (1931-2008), landskapsmotiv, signerad, daterad -78, olja på duk, ca 88x79 cm

Ingår i temaauktion Bankflytten

918124

2021-05-20