Salvador Dali torrnål

Salvador Dali torrnål
Salvador Dali torrnål
Salvador Dali torrnål
Salvador Dali torrnål
Salvador Dali torrnål
Salvador Dali torrnål

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SALVADOR DALI (1904-1989): Frocin-den elake dvärgen ur Tristan och Isolde, monogramsignerad S.D. numrerad 87/125, torrnål, bildmått ca 40x26 cm. Kvitto från Galerie Börjesson, Malmö, 1972, medföljer.

918125

2021-05-20