Skåp i renässansstil
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, renässansstil, 1900-talets början, stomme i mörkbetsad ek, rikligt skuren dekor av maskaroner, helfigurer samt kornisch med tansnitt, skåpdörren med figurscen, invädigt inredd med spegel samt belysning, framtill på kulfötter, höjd ca 127, 68x49 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad belysning, SAV garanterar ej funktionen
918130
2021-05-26