Skåp i renässansstil

Skåp i renässansstil
Skåp i renässansstil
Skåp i renässansstil
Skåp i renässansstil
Skåp i renässansstil
Skåp i renässansstil
Skåp i renässansstil
Skåp i renässansstil
Skåp i renässansstil
Skåp i renässansstil

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, renässansstil, 1900-talets början, stomme i mörkbetsad ek, rikligt skuren dekor av maskaroner, helfigurer samt kornisch med tansnitt, skåpdörren med figurscen, invädigt inredd med spegel samt belysning, framtill på kulfötter, höjd ca 127, 68x49 cm

Bruksslitage, ej funktionstestad belysning, SAV garanterar ej funktionen

918130

2021-05-26