Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Prins Gustaf Bernadotte (1827-1852), skulptur i bemålad gips, höjd ca 48,5 cm
Enstaka nagg och slitage
918131
2021-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här