Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVLAMPA, 1960-tal, patinerad mässing, 3 reglerbara ljusarmar, skärmar av färgade plastremsor, foten med gjutjärn, höjd ca 170 cm

Bruksslitage

918137

2021-05-26