Namnsdagstavla 1800-tal

Namnsdagstavla 1800-tal
Namnsdagstavla 1800-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MINNESTAVLA, 1850, "Gifven uppå Johan den 24 Junii 1850", föreställande "Örlogs och Linie Skeppet Gustaf den Store ifrån Sverige", akvarellerad teckning, ca 33x41 cm

Ramad utan glas, mindre veck/revor samt foxing

918146

2021-05-22