Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD NIELSEN, soffbord, modellnr 6910, för Fritz Hansen, Danmark, omkring 1950-talet, stomme av bok och teak, höjd ca 56, diameter ca 109 cm
Bruksslitage
918152
2021-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här