Peter Hvidt & Orla Mølgaard-Nielsen soffbord

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD NIELSEN, soffbord, modellnr 6910, för Fritz Hansen, Danmark, omkring 1950-talet, stomme av bok och teak, höjd ca 56, diameter ca 109 cm

Bruksslitage

918152

2021-05-23