Stol / Kontorsstol i fornnordisk stil

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOL, fornnordisk stil, 1800-talets andra hälft, svärtad, skuren dekor, snurrbar, sitthöjd 46 cm

Åldersrelaterat slitage med torrsprickor

918163

2021-05-23