Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
MADELEINE PYK (född 1934): (4) färglitografier, signerade samt numrerade 170/200, "Se sauve", "Noe et la licorne", "Le deluge" och "L´arce", bildmått ca 25x34 cm
918171
2021-05-21