Madeleine Pyk 4 färglitografier

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): (4) färglitografier, signerade samt numrerade 170/200, "Se sauve", "Noe et la licorne", "Le deluge" och "L´arce", bildmått ca 25x34 cm

918171

2021-05-21