Olle Kåks färglitografier

Olle Kåks färglitografier
Olle Kåks färglitografier
Olle Kåks färglitografier
Olle Kåks färglitografier
Olle Kåks färglitografier
Olle Kåks färglitografier
Olle Kåks färglitografier
Olle Kåks färglitografier

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

OLLE KÅKS (född 1941): (3) "Dikter till Lou", Guillaume Apollinaire, signerade och numrerade 139/225, färglitografier, bladmått ca 43x29 cm

918172

2021-05-21