Klubbat för:
450 SEK
1 500 SEK
OLLE KÅKS (född 1941): (3) "Dikter till Lou", Guillaume Apollinaire, signerade och numrerade 139/225, färglitografier, bladmått ca 43x29 cm
918172
2021-05-21