Edition Eté Wiwen Nilsson Armband Lund 1949

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

WIWEN NILSSON, armband, Lund, 1949, sterlingsilver, klassisk modell stav/ ögla, öppen lås ögla, signerad, längd ca 19 cm, vikt ca 27.7 g

Åldersrelaterat slitage. Öglor i god kondition.

918200

2021-05-30