Edition Eté Wiwen Nilsson Örhönge Lund 1949
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
WIWEN NILSSON, örhänge, Lund, 1949, sterlingsilver, klassisk modell stav/ ögla, på skruv, signerad, längd ca 20 mm, vikt ca 6.3 g
Åldersrelaterat slitage. Öglor i god kondition. En skruv sned.
918202
2021-05-30