Edition Eté Wiwen Nilsson Örhönge Lund 1949

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WIWEN NILSSON, örhänge, Lund, 1949, sterlingsilver, klassisk modell stav/ ögla, på skruv, signerad, längd ca 20 mm, vikt ca 6.3 g

Åldersrelaterat slitage. Öglor i god kondition. En skruv sned.

918202

2021-05-30