Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
STOLAR, 6 st, barockstil, 1900-tal, 4 +2 karm, stomme i ek, svarvade ben, fast stoppad rygg och sits i läder, sitthöjd ca 46 cm
Bruksslitage, fläckar förekommer
918220
2021-05-20
Gör en kostnadsfri värdering här