Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, 17/1800-tal, allmoge, senare bemålat, höjd ca 204, 132x60 cm, nyckel medföljer
Åldersrelaterat slitage, senare bemålat, torrsprickor,
918224
2021-05-21
Gör en kostnadsfri värdering här