Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, 17/1800-tal, allmoge, senare bemålat, höjd ca 204, 132x60 cm, nyckel medföljer

Åldersrelaterat slitage, senare bemålat, torrsprickor,

918224

2021-05-21