Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LOCKURNOR, ett par, Kina, 1900-tal, porslin, höjder ca 21 cm
Ena urnan med lagning vid halsen
918241
2021-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här