Docka med mekanik

Docka med mekanik
Docka med mekanik
Docka med mekanik
Docka med mekanik
Docka med mekanik
Docka med mekanik
Docka med mekanik
Docka med mekanik

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DOCKA med mekanik, 1800-/1900-tal, docka som lyfter en bebis när man trycker på spaken, samtidigt hörs ett ljud, huvud i porslin, lemmar i trä, totalhöjd 25 cm.

Hårt slitage, håret löst, fläckar och smärre skador på kläderna.

918244

2021-05-20