Klubbat för:
1 500 SEK
1 500 SEK
JOE COLOMBO, bordslampa, Kartell, Italien, licenstillverkad av Husqvarna Borstfabrik, 1960-tal, plast, höjd ca 24 cm
Skador: Limfog i sockeln har släppt
918245
2021-05-24