Leksak Åsna

Leksak Åsna
Leksak Åsna
Leksak Åsna
Leksak Åsna
Leksak Åsna
Leksak Åsna
Leksak Åsna
Leksak Åsna

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

LEKSAK, Åsna/mulåsna, små metallhjul, stigbyglar i metall, höjd 16 cm.

Hårt slitage, päls med skador, något lös hals.

918246

2021-05-20