Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
LEKSAK, Åsna/mulåsna, små metallhjul, stigbyglar i metall, höjd 16 cm.
Hårt slitage, päls med skador, något lös hals.
918246
2021-05-20
Gör en kostnadsfri värdering här