Soffbord teak 1960-tal

Soffbord teak 1960-tal
Soffbord teak 1960-tal
Soffbord teak 1960-tal
Soffbord teak 1960-tal
Soffbord teak 1960-tal
Soffbord teak 1960-tal
Soffbord teak 1960-tal
Soffbord teak 1960-tal
Soffbord teak 1960-tal
Soffbord teak 1960-tal
Soffbord teak 1960-tal
Soffbord teak 1960-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, fanerad i teak, tidningshylla, 1960-tal, H ca 54 cm, 159 x 51 cm

Bruksslitage, fläckar

918259

2021-05-25