Klubbat för:
5 000 SEK
Schätzwert
6 000 SEK
Beschreibung
STIG LINDBERG, "Löja", tallrikar, 12 st, Gustavsberg, tillverkad under 1948-1961, flintgods med handmålad dekor av fiskar och sjöväxter, diameter ca 24,5 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, repor
918267
2021-05-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner