Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LJUSKRONA, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, för 7 ljuspunkter, 6 ljusarmar, olikformade prismor, höjd ca 85, diameter 57 cm
nydragen el 2021, bruks- och åldersrelaterat slitage
918274
2021-05-29
Gör en kostnadsfri värdering här