Ljuskrona gustaviansk stil

Ljuskrona gustaviansk stil
Ljuskrona gustaviansk stil
Ljuskrona gustaviansk stil
Ljuskrona gustaviansk stil
Ljuskrona gustaviansk stil
Ljuskrona gustaviansk stil

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSKRONA, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, för 7 ljuspunkter, 6 ljusarmar, olikformade prismor, höjd ca 85, diameter 57 cm

nydragen el 2021, bruks- och åldersrelaterat slitage

918274

2021-05-29