Sideboard teak

Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIDEBOARD, 1900-talets mitt, fanerat med teak, skåp med hyllor invändigt, draglådor, höjd ca 80 cm, 160x42 cm

Bruksslitage, lådfronter med mindre fanérskador

918277

2021-05-29