Fartygsmodell

Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FARTYGSMODELL, 1900-talets mitt, bemålat trä samt tyg och detaljer i metall, ställning medföljer, höjd ca 42 cm

Ej komplett, bruks och åldersrelaterat slitage

918280

2021-05-24