Klubbat för:
2 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
KERSTIN HÖRLIN HOLMQVIST, soffa, "Paradiset", Triva, Nordiska Kompaniet 1950/60-tal, ljusgrön tygklädsel, sitthöjd ca 40 cm, längd 182 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre bruksslitage, en fläck, ej märkt
918285
2021-05-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner