Bröderna Andersson

Bröderna Andersson
Bröderna Andersson
Bröderna Andersson
Bröderna Andersson
Bröderna Andersson
Bröderna Andersson

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRÖDERNA ANDERSSON, 1900-talets andra hälft, pall, stomme i ek, klädd i läderimitation, brickmärkt Bröderna Andersson Industrier i Ekenässjön AB, sitthöjd ca 40, 64x38 cm

Bruksskick

918286

2021-05-30