jerk

jerk
jerk
jerk
jerk
jerk
jerk
jerk
jerk
jerk
jerk
jerk
jerk

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

JERK WERKMÄSTER, vas, Nittsjö, keramik, dekor i horisontella ränder, signerad, höjd ca 25 cm

Hänkel med defkter, möjligen lagningar

918299

2021-05-20