Herman Fogelin

Herman Fogelin
Herman Fogelin
Herman Fogelin
Herman Fogelin
Herman Fogelin
Herman Fogelin

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HERMAN FOGELIN (1947-2020), skål, stengods, delvis glaserad, signerad, diameter 40, höjd 14 cm.

Smärre ytslitage.

918342

2021-05-30