Vaser ett par jugend

Vaser ett par jugend
Vaser ett par jugend
Vaser ett par jugend
Vaser ett par jugend
Vaser ett par jugend
Vaser ett par jugend
Vaser ett par jugend
Vaser ett par jugend
Vaser ett par jugend
Vaser ett par jugend
Vaser ett par jugend
Vaser ett par jugend

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VASER, ett par, jugend, 1900-talets början, metalldekor med solrosor, höjd ca 20 cm

Naggar

918358

2021-05-20