Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, empirstil, PELARBORD, 1900-tal, stolarna betsade, randig klädsel, bordet, mahogny, sitthöjd 44, bordets höjd 56, diameter 50 cm
Senate kädsel, ytskador
918365
2021-05-20
Gör en kostnadsfri värdering här