Karmstolar pelatbord

Karmstolar pelatbord
Karmstolar pelatbord
Karmstolar pelatbord
Karmstolar pelatbord
Karmstolar pelatbord
Karmstolar pelatbord
Karmstolar pelatbord
Karmstolar pelatbord
Karmstolar pelatbord
Karmstolar pelatbord

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, empirstil, PELARBORD, 1900-tal, stolarna betsade, randig klädsel, bordet, mahogny, sitthöjd 44, bordets höjd 56, diameter 50 cm

Senate kädsel, ytskador

918365

2021-05-20