Champagneglas

Champagneglas
Champagneglas
Champagneglas
Champagneglas
Champagneglas
Champagneglas

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CHAMPAGNEKUPOR, 8 st, 1900-talets början, pantograferad dekor med meanderbård, höjd 13, diamter 10 cm

Smärre slitage, ett glas med nagg

918366

2021-05-21