Hörnsoffa Kinnarps
Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HÖRNSOFFA, Kinnarps, 2000-tal, bestående av 4 moduler, textik klädsel, svartlackerade ben, sitthöjd ca 41, tre moduler 147x72, samt en modul 72x74 cm
Ingår i temaauktion Bankflytten
bruks- och åldersrelaterat slitage
918368
2021-05-20