Hörnsoffa Kinnarps

Hörnsoffa Kinnarps
Hörnsoffa Kinnarps
Hörnsoffa Kinnarps
Hörnsoffa Kinnarps
Hörnsoffa Kinnarps
Hörnsoffa Kinnarps
Hörnsoffa Kinnarps
Hörnsoffa Kinnarps
Hörnsoffa Kinnarps
Hörnsoffa Kinnarps

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HÖRNSOFFA, Kinnarps, 2000-tal, bestående av 4 moduler, textik klädsel, svartlackerade ben, sitthöjd ca 41, tre moduler 147x72, samt en modul 72x74 cm

Ingår i temaauktion Bankflytten

bruks- och åldersrelaterat slitage

918368

2021-05-20