Soffgrupp Kinnarps

Soffgrupp Kinnarps
Soffgrupp Kinnarps
Soffgrupp Kinnarps
Soffgrupp Kinnarps
Soffgrupp Kinnarps
Soffgrupp Kinnarps
Soffgrupp Kinnarps
Soffgrupp Kinnarps

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFGRUPP, 2 dlr, Kinnarps, 2000-tal, 3-sits resp. 2-sits, textil klädsel, sitthöjd ca 41, 72 x 210-150 cm

Ingår i temaauktion Bankflytten

bruks- och åldersrelaterat slitage

918371

2021-05-20