Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
800 SEK
SOFFA, Kinnarps, 2000-tal, 2-sits, textil klädsel, svartlackerade ben, sitthöjd ca 41, 150x72 cm
Ingår i temaauktion Bankflytten
bruks- och åldersrelaterat slitage
918374
2021-05-20
Gör en kostnadsfri värdering här