Soffa Kinnarps

Soffa Kinnarps
Soffa Kinnarps
Soffa Kinnarps
Soffa Kinnarps
Soffa Kinnarps
Soffa Kinnarps
Soffa Kinnarps
Soffa Kinnarps

Klubbat för:

4 800 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

SOFFA, Kinnarps, 2000-tal, 2-sits, textil klädsel, svartlackerade ben, sitthöjd ca 41, 150x72 cm

Ingår i temaauktion Bankflytten

Zustandsbeschreibung

bruks- och åldersrelaterat slitage

918374

2021-05-20