Däckstol Brogrens

Däckstol Brogrens
Däckstol Brogrens
Däckstol Brogrens
Däckstol Brogrens
Däckstol Brogrens
Däckstol Brogrens
Däckstol Brogrens
Däckstol Brogrens
Däckstol Brogrens
Däckstol Brogrens
Däckstol Brogrens
Däckstol Brogrens

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DÄCKSTOL, Brogrens, 1900-talets fjärde kvartal, lackad bok, spjälor i rygg och sits, ihopfällbar, brännmärkt, utfälld med måtten längd 146, bredd 59, höjd 86 cm, ihopfälld med måtten längd 120, bredd 59 cm, dyna medföljer.

Mindre bruksslitage.

918375

2021-05-29